Markalar

kırmızı valuepart marka logosu

V-Track

Valuepart 1998 yılında İtalya’nın Modena şehrinde kurulmuştur. Kurucuları olan Passini ailesi sektörde 50 yılın üzerinde bir tecrübeye sahip olup İtalyan kalitesini V-Track ürünlerine yansıtmıştır. Dünya çapında bir bilinirliği sahip olan V-Track markalı alt takımlar, üstün kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda kendini ispat etmiştir.

Çimsataş

Çukurova Holding’e bağlı olan Çimsataş’ın ilk üretim tesisi 1972 yılında Mersin’de kurulmuştur. 50 yıllık bilgi, deneyim ve tecrübe ile komple zincir, rim dişlisi, makara, istikamet tekeri gibi yürüyüş grubu imalatında ülkemizin önemli ve lider kuruluşları arasındadır. Çimsataş markalı ürünler firmamız tarafından tüketici ile buluşturulmaktadır.

sarı çimsataş marka logosu
kırmızı berco marka logosu

ThyssenKrupp’un bünyesinde barındırdığı Berco, 1918 yılında Italya’da kurulmuştur. En büyük iş makinası yürüyüş takımı üreticilerinden biri olan Berco 500.000 m2 alana kurulu olup 2500 üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir. 1 tondan 400 tona kadar olan her marka iş makinasına hizmet veren İtalya’nın en kaliteli ve köklü firmalarındandır.

YÜRÜYÜŞ TAKIMI İHTİYACIN İÇİN BİZDEN FİYAT AL!